Ciceksepeti.com Bana Dönüş Yapmıyor.

Gözde H. |

10 mayıs cumartesi akşamı ınternet üzerinden 16353598 kodlu siparişi verdim. Ürünün gönderim süresi en geç 24 saat yazıyordu. Ancak sitede de 1 ile 3 iş günü yazısını görünce müşteri hizmetlerini arayıp 11 mayıs pazar günü ulaşıp ulaşmayacağını sordum. Cevap evet oldu. Buna istinaden siparişimi onayladım.

11 mayıs saat 18 ile 22.30 arasında ulaşacaktı. 11 mayıs pazar günü akşam 10 da aradım firmayı bana kargoya ulaşamadıklarını yoğunluktan dolayı telefonlara cevap vermediklerini söylediler. Tekrar dönüş için bekledim, maalesef ki öyle bir dönüş olmadı. Belki 5 kez daha aradım çiçek sepetini aynı cevaplar ulaşamadık size döneceğiz bekleyin. Tam bir fiyasko. Arayan soran yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  17:32

  Sn. Gözde Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79