01 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Bana Bilgi Vermeden Parasını Ödediğim Siparişi İptal Etti!

9447427 sipariş numarası ile 30.04.2013 /13:15'de müşteri hizmetlerinden U*** Bey aracılığıyla siparişimi oluşturdum ve kredi kartımla ödeme yaptım. Daha sonra 14:02'de adres bilgisini güncellemek amacıyla müşteri hizmetlerini aradım. Akşam 22:22'de teyit için tekrar aradığımda ürünün 15:20 gibi internet üzerinden bilgim dışında iptalinin yapıldığı ve telefon yoluyla verdiğim siparişin internet üzerinden yapılmış göründüğü bilgisi verildi, kartıma iadesinin de 5 gün içinde yapılacağı söylendi.

İade istemediğimi, ürünün doğru gün ve saatte teslim edilmesini istediğimi söylediğimde yeni sipariş oluşturacaklarını ve para iadesi yapmadıkları halde tekrar ödeme almaları gerektiğini söylediler!

Feyza 91 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn.Feyza Hanım, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön