Ciceksepeti.com Aynı Hatayı Tekrarladı.

Sinan B. |

Öncelikle bu sitenin hazırlamış olduğum sürprizi 2. kez mahvettiğini bu sorumsuz ve müşteri memnuniyetinin 0 olduğunu belirtirim.

İlk hediyem de 2 kez arayıp belirtmeme ve yetkililerden onay almama rağmen sipariş ettiğim hediye komşuya bırakılmış. siteden özür ve telafi konusunda telefon aldığımda bana yeniden bir paket hazırlanıp aynı adrese bırakılacağı belirtildi. telefonla yapılan görüşmelerde aynı hatanın yenilenmemesi konusunda kendilerini uyardım (saat 7 den sonra teslim edilmesi) fakat bu seferde sipariş 6 da! teslim edildi. Ciceksepeti.com'dan inanılmaz derecede memnuniyetsizim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  08:39

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79