14 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Anneler Günü Siparişimi Ulaştırmadı Haber Bile Vermedi!

Anneler günü için vermiş olduğum 9617698 nolu siparişim gününde teslim edilmemiştir. Edilmediği tarafıma bildirilmemiştir. Alıcıya sürpriz olması için gönderilmiş ürünün akıbeti yine alıcıya sorulmak zorunda kalınmıştır. Gönderi bir başkasına ve/veya cenaze benzeri bir yere yapılmış olsa idi akıbeti dahi sorulamayabilirdi. Bu durumda yapılmamış sevkıyat aslen bedelinin hiç edilmesinden başka birşey midir?

Siparişin teslim süreci ile ilgili bir aksama mevcut ise müşteri memnuniyeti gereği en azından müşteri bilgilendirilir benim bildiğim.

Müşteri hizmetlerine sorulan akıbet sonrası "Aaa siparişiniz sevk edilmemiş. Hemen sevk ettiriyoruz." ifadesi sizce bir özür müdür?

Abdülkadir 49 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Abdülkadir Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön