16 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Anneler Günü İçin Verdiğim Sipariş Hala Teslim Edilmedi!

Anneler günü için bir çiçek siparişi verdim. Anneler gününde 19:00a kadar teslim edilecekti. Saat 21:00 oldu ve telefon açtım. Yarım saat içinde çiçeğin kesin olarak teslim edileceğini söylediler. Saat 22:00 oldu ve tekrar telefon açtım. Bayiye ulaşamıyoruz dediler. Geri dönüş yapacağız dediler ama yapmadılar.

Ertesi gün oldu. Müşteri hizmetlerinden aradılar ve özür dilediler. Çiçeğin Çarşamba günü (15 Mayıs 2013) teslim edileceğini söylediler. Çarşamba oldu. 16:00'da çiçeğin durumunu sordum. 17:00'ye kadar kesin olarak teslim edileceğini söylediler.

Anneler günü için sipariş verdiğim çiçek Anneler gününde teslim edilmedi. Anneler günü üzerinden 3 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Haziran 2013

    Çiçek teslim edildi. Bir kaç gün sonra müşteri ilişkilerinden aradılar ve özür olarak aynı üründen ücretsiz olarak bir tane daha yollayabileceklerini söylediler. Ama ne mümkün? Bugün (10 Haziran) bunu kullanmak istediğim söyledim. Saat 13:00 civarı telefon açtım. Bu görüşme kayıtlardan kontrol edilebilir. Gönderici, alıcı vs. tüm bilgileri verdim. 17:00'a kadar teslim edilecek bilgisini aldım. Saat 18:00'da teslim edilmemişti. Telefon açtım ve böyle bir siparişin olmadığını söylediler. Ne diyeyim :)

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn.Erdal Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön