13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Anneler Günü Çiçeği Teslim Edilmedi!

Anneler günü için ciceksepeti.com'dan annemize çiçek siparişi verdik. Sipariş teslim edilmedi, telefon açılıp bilgi de verilmedi. Anneler günü geçip gittikten sonra, bugün şirketi arayıp sebebini sordum. Hiçbir soruma yanıt verilmediği gibi tek çözümün şikayet biriminin beni geri arayarak sağlanacağı söylendi.

Çiçeği gününde teslim edemeyen, hatta arayıp durumdan bile haberdar etmeyen şirketin beni ne zaman arayacağı meçhul. Firmayı karalamak istemiyorum, ama güvenilip de özel günlerde çiçek sipariş verilecek bir yer değil ne yazık ki. Şimdi bana paramı iade etseler de, çiçeği bugün gönderseler de hiç bir anlamı yok.

Seyfi 33 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Seyfi Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön