Ciceksepeti.com Aldığım Ürün Bir Türlü Ulaşmadı!

Erdem K. |

Anneler günü için anneme bir çikolata paketi aldım. 8 Mayıs anneler günü yoğun olur diye 7 mayıs'ta elinde olsun dedim bugün ayın 9'u hala annemin anneler gününü kutlayamadım. Anneler günü geçti hala bir çözüm yok.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem K.
  11 Mayıs
  16:26

  Anneler Gününde Annem İçin Bir Çikolata Sipariş Ettim 5 Gün Oldu Hala Teslim Edilmedi 10 Kere Aradılar Halledeceğiz Yarın Söz Dediler Annem Evden Çıkmadı Kargo Bekledi Yine Gene Yeniden Ürün Teslim Edilmedi Yazıklar Olsun Bunu Okuyan Arkadaşlarım Benim Artık Güvenim Sıfır Sakın ama Sakın Çiçek Sepetinden Alışveriş Yapmayın Gelişmeleri Buradan Yazacağım kaç güne teslim edecekler bakalım

 • 09 Mayıs
  20:29

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79