Ciceksepeti.com AGnderdiler.

Doga K. |

Annemin doğum günü için Ciceksepeti.com'a güvenme hatasını yaptım. 21 Mart günü anneme bir şekilde ulaştırılan çiçek benim seçtiğimin resmiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir demet yeşillikti. Dünyanın parasını verip annenize hakaret gibi bir demet dereotu verilince insanın sinirleri bozuluyor haklı olarak.

Bununla alakalı görüştüğümüzde 27 Mart'ta özür çiçeği adında aynı çiçeği yollayacaklarını söylediler. Sonuç? Ne gelen var ne haber veren. Öğleden önce geleceklerini söylediklerinden öğlende mail attım. Bu sefer de 22:30'a kadar getireceklerini söylediler. Şaşırtıcı olmayacak biliyorum ama yine kimse gelmedi. İnsanları saf yerine koymak denir buna.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  18:16

  Sn. Doğa Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79