Ciceksepeti.com Adres Hatası Yaptı!

Zemine S. |

Sürekli alışveriş yaptığım bir site inanamıyorum şu yaptığınıza 5 Eylül 2016 sipariş verdim, adres düzenlemesi yaptım ve 12:24'te müşteri hizmetlerini aradım adresin güncellenen adres olduğunu ve o şehre gideceği söylendi. Artvin'e gitmesi gereken hediyem şu an bana geliyor bayram öncesi ve o hediyeyi tekrar göndermemin manası yok bayram sürecinde gönderim yapamayacağım için. Az evvel aradığım arkadaşta kargodan bir sorgulayın buradan iletelim diyor şaka mısınız siz? İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bu sitede nasıl telafi edeceksiniz bu merak konusu bir daha bu siteye güvenip alışveriş yapma fikri. Aciliyeti ve önemi olmasa şuraya girip yazmaya dahi üşenirdim, gerçekten size inanamıyorum. Defalarca alışveriş yapan müşterinize gösterdiğiniz bu tavır için minnettarım bravo!

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  11:32

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79