25 Kasım 2015

Ciceksepeti.com 24 Kasım, Gelmeyen Sipariş!

24 Kasım Öğretmenler Günü için çocuğumun bulunduğu sınıfta öğrenci arkadaşları ile öğretmenine küçük bir hediye verelim dedik. Maalesef bu firmayı tercih ettik. Küçük öğrenciler (En büyük 9 yaşında) harçlıklarından 3-5 ne varsa vererek bizi de bu hediye için vekil yaptılar.

Ancak firma 23 Kasım'da verilen siparişi okula 24 Kasım'da götürmedi, 30 küçük öğrenciyi mağdur ve mutsuz ettiler. Akşam saat 18:00' dan beri konu hakkında müşteri temsilcisi Ş*** bey saat 20:00 da C*** hanım ve en son 23:20'de bir başka bayan arkadaşlar görüşmemize rağmen bir çözüm üretilmemiş ve her seferinde gün içinde arayacaksınız denmiş geri dönüş olmamıştır. Konu hakkında ilgilerin yardımcı olmasını bekliyoruz.

Bahadir 104 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi25 Kasım 2015

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön