13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com 22:56' da Gelen Anneler Günü Çiçeği!

İstanbul' da olmam sebebiyle, İzmir' de yaşayan anneme anneler günü için göndermiş olduğum çiçeğin hala ulaşmamış olduğunu gece saat 22:38' de öğrenip, ciceksepeti.com websitesine girdiğimde siparişin tahmini teslim zamanını 22:00 - 23:00 olarak görüp büyük bir şok yaşadım.

Yaşları yüksek anne ve babamın uyuduklarını bildiğim için acilen destek hattını arayıp, siparişi iptal ettirdim ve üzerine basa basa tekrar tekrar bu saatten sonra kapılarının çalınmamasını rica ettim. Ücretimin iade edileceği, kesinlikle kapılarının çalınmayacağı söylendikten sonra saat 22. 56' da babam telefon edip çiçek geldiğini söyledi.

Bana yaşattığınız üzüntüyü tahmin bile edemezsiniz.

Cenan 38 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn.Cenan Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön