Ciceksepeti.com 16 Gündür Para İadesi Yapılmadı!

Okan G. |

9425899 şikayet numarası ile çiçek sepetinden iptal ettiğim siparişin bedelinin 16 gündür iadesi yapılmamıştır. Her arayışımda ilgili departmana bildirdik size gün içersin de dönüş yapılacaktır denmesine rağmen kimse dönüş yapmamıştır.

Ayrıca Verdiğim sipariş ise kargo firması 1 iş gününde teslim etmesi gereken siparişi yanlış kargo şubesine teslim ettikleri için 5 iş günü sonucunda alıcısına ulaşmıştır Çiçek Sepeti sitesinden anlamış bulunuyorum ki hiç bir şekilde hediye alınmaz ve sürpriz yapılamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  13:17

  Sn.Okan Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79