18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com 14 Şubata Çiçeğini Teslim Etmediler Teslim Olmuş Gibi Görünüyor!

Çiçeği 14 şubatta Sevgilimin evine sözde teslim etmişler (sistemde teslim edildi yazıyor). O saatte kim çalışır biri bunu söylesin? Asıl önemli konu; Bu arada çiçek teslimatı gerçekte yapılmamıştır, Müşteri hizmetlerini aradım teslimatçı ya ulaştılar çiçek bende diyormuş.

Çiçeği vermediği halde gece 23:43'te teslim etmiş gibi işi kapatmış, Çiçek sepeti nasıl bir iş ortağıyla çalışıyor bunu yapan çok kalitesiz bir çiçekçidir kesin, böyle bir firmayla çiçek sepetinin çalışmasını çiçeksepetine hiç yakıştıramadım.

Siparişi iptal etmedim, çiçekçinin gelmesini bekliyorum. Arkadaşlar dün avukata gittim bana gönderdikleri maili telefon görüşmelerinin kayıtlarını teslim ettim.

Yusuf 22 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön