Ciceksepeti.com 14 Şubat Skandalı!

Salih Y. |

14 Şubat'ta 09:00 - 17:00 saatleri arasında teslim edilmek üzere verdiğim 22856547 numaralı siparişin teslim edildiğine dair 17:01 de kısa mesaj aldım. Fakat sipariş yerine ulaşmamıştı. Müşteri hizmetleriyle 3 görüşme yapmama rağmen, her seferinde bayiye ulaşamadıklarını dile getirdiler. Ve saat 18:00 sularında yaptığım son görüşmede, müşteri hizmetlerindeki görevli aynı çiçekten bir tane de hediye gönderebileceklerini söyledi. Normal siparişi getiremeyen, hediyeyi nasıl getirecek diyerek para iadesi istedim. Sorun çözülmüş gibi hemen tamam deyip görüşmeyi bitirdi. Sevgilime mahcup ettiğin yetmemiş gibi, günümü de mahvettin Ciceksepeti.com! Teşekkürler! Bir daha mı, asla!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  21:30

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79