Ciceksepeti.com 12 Saatte İstanbul İçine Çiçek Gönderemediler!

Adnan T. |

Çiçek Sepeti firması kampanyalarla ilgili sürekli telefonuma mesaj atıyor, Adana da yaşıyorum İstanbulda ki annemle ablama Anneler günü adına çiçek göndereyim dedim sabah 9.30 da verdiğim siparişi İstanbul'un göbeği sayılan Üsküdar a 12 saatte teslim edemediler, oysaki ürün 13.00-19.00 saatleri arasında teslim edilir yazıyor.

Birde teslim edilmeyen çiçeğe teslim edildi diye yanlış bilgi veriyor müşteri hizmetleri, ailemi arayıp çiçek geldi mi diye sorarak rezil olduğuma mı üzüleyim o kadar parayı alıp çok kötü hizmet veren bu siteyle mi uğraşayım. Ciddi anlamda şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  10:38

  Sn.Adnan Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79