Ciceksepeti.com 1 Günde 2 Defa Mağdur Etmeyi Başardı.

Halit Ö. |

Müşterimiz olan bir firmamızın fuar standına bir çelenk göndermek istedik. İlk siparişimizde yanlış fuar alanını seçtik dolayısıyla ürün yanlış fuar alanına gönderildi. Bu sırada ürünü götüren Ciceksepeti.com bayisi fuar alanı kapalı olduğu için çiçeği alıcıyı ya da bizi aramadan kapıdaki güvenlik görevlisine teslim ediyor. Yanlış adresten kaynaklı hatamı kabul ediyorum, ancak adres doğru olsa bile ürün neden kapıya, alakasız bir adama teslim ediliyor ve alıcı ya da gönderici aranmıyor? Üretilen çözüm bir sonraki siparişte %25 indirim. İkinci kez siparişimde ise bu sefer firma ismi yanlış yazılıyor. Çiçekler kötü, kullanılan malzeme kötü. Çözüm; bir sonraki gün aynı ürünün gönderimi.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  12:03

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79