27 Ağustos 2013

Ciceksepeti.com

26.08.2013 tarihinde eşimin doğum günü olmasına rağmen siparişimi saat:08:36 da vermeme rağmen akşam saat 17 de teslim edilmesini talep ediyorum. Bana her seferinde görüştüğüm kişilerden 1 saat erteliyorlar, nedir bu ya, ne yani anlamıyorum? nasıl bir çalışma sistemleri mevcut, bizde dağıtım firmasında çalışıyoruz ama müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

İlk defa sipariş verdim yani daha önce arkadaşlarım böyle sorunlar yaşıyordu ve ben ilk defa olduğu için sorun yaşayacağımı düşünmedim, hata ettim. Bir daha kesinlikle ve kesinlikle ve tüm çevreme Ciceksepeti.com'dan üyeliklerini iptal etmeleri ve sipariş vermemeleri konusunda uyarıyorum.

Ayşe 71 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn.Ayşe Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön