Deprem destek listelerine hızlı erişin!
ÇiçekSepeti ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Çiçek Sepeti Kadın Girişimci Desteği İle Erkek Satıcıları Eziyor!

260
Hakan
Hakan 29 Kasım 2022 21:16

Çiçek Sepeti kadın girişimci desteği hayatımda gördüğüm en büyük sorumsuzluklardan birisi. Kadın girişimciye destek vereceksiniz belirli kategorilerde belirli ilanlarda destek verin, vatandaş hanımının adına firma kurmuş kadın girişimci olarak ilan listeliyor ve sıfır komisyon ben kendim internet sitesi kurdum Paytr ®'ye 2,5 komisyon ödüyorum kadın girişimci adı altında benim gibi elektronik teknolojik ürün satan mağazalar benden daha ucuza ürün satabiliyor kurduğum platform ödediğim para her şey çöp neden Pazaryeri rekabet ortamını bozuyorsunuz ki neden kadın erkek vs. Diye ayırıyorsunuz hadi kadına destek verdiniz anladım ithal ürün satanlar ne alaka el emeği yapılan kadınların kategorilerinde destek verin bu çok saçma daha önce de yine kadın girişimci adı altında vergi levhasız kişilere mağaza açtınız lütfen artık Pazaryeri rekabet ortamını bozmaktan vazgeçin!

Benzer Şikayetler

profile
79
28 Aralık 2022

Sözde Pazaryeri Devi Çiçek Sepeti

Türkiye'nin önde gelen sözde Pazaryeri devi Çiçek Sepeti tam bir fiyasko yaşattı. Sipariş verdiğim görselle alakası olmayan basit bir paket göndermişler mağdur ettiler beni. Resmen hayal kırıklığı. İki görsel arasındaki farkı paylaşıyorum. Sizin gibi bu isin öncüsü bir firmaya asla yakışmadı.

Sözde Pazaryeri Devi Çiçek Sepeti
Sözde Pazaryeri Devi Çiçek Sepeti
profile
442
15 Eylül 2022

ÇiçekSepeti Mağdur Olmam

Çiçek Sepeti üzerinden Slazenger marka iki adet sweatshirt sipariş verdim. (sipariş kodum:289896447 ve 289896449) daha sonra tedarikçi firma ürünleri entegrasyon sorunundan dolay benim iptalini yapmam gerektiğini söyledi eğer ki iptal etmezsem para hesabıma yatmayacakmış. Bu kadar saçma bir Pazaryer...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yasemin
Yasemin
 

Kadın girişimci olarak Çiçek Sepeti'ne mağaza açtım 0 komisyon dendi ona göre fiyatlandırma yaptım satış olsun tutunma tanınma olsun diye. İlk sipariş geldi şu an 80 lira zarara satış yapmam bekleniyor. Komisyon yok deniyor %20 komisyon kesiliyor. Çokta şeyapma yani. Tek destekleri şimdilik 1000 TL reklam bakiyesi oldu.