20 Mart 2013

Ciceksatis.com Ne Çiçeği Götürdüler Nede Para İadesi Yaptılar!

Geçen 14 Şubat için sipariş vermiştim bu siteye. saflık ya, verdik işte diğer siteler sipariş almayınca. Ama ne çiçeği götürdüler, ne para iadesini yaptılar. Buradan da gördüm ki herkese Halkbank masalını atıyorlar. Bekliyordum masallarının ortaya çıkmasını, bugün sabrım taştı.

Bugün çalıştığım şirketin avukatına durumu anlattım, ilgilenmesini rica ettim. Sonuna kadar uğraşacağını söyledi ve Halkbank Genel Müdürlüğü'ne dilekçe yazdı, marka adını alet ediyorlar diye. Daha sonra Bilişim Suçlarıyla Mücadele Daire Başkanlığı ile görüştü ve yarın da Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe verecek. .

Kadir 142 Okunma

Cevaplar

  • Kadir22 Mart 2013

    Kardeşim madem öyle işlem ya da referans numarasını söyleyin de öyle kontrol edelim. Ben Halkbank'ı aradığımda böyle bir şey yok diyorlar, neden hala kandırmaya devam ediyorsunuz milleti? Neyse zaten savcılığa dilekçemizi verdik, mahkemede görüşürüz artık.

  • Ciceksatis.com Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Müşterimiz; İade İşleminiz 17.02.2013 T.C. HALKBANK A.Ş. ye provizyon numaranızla birlikte bildirilmiştir. Saygılarımızla.. Çİçeksatış A.Ş. http://www.ciceksatis.com [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön