20 Mart
Yorum Yap
#11738145

Ciceknoktasi.net Çiçek Teslim Edilmedi

8 Mart eşimin doğum gününde ona bu siteden çiçek siparişi verdim. Eşimin saat 20.00' de uçağı kalkacağından 12.00- 18.00 arası teslim saati seçeneğini işaretledim. 18.25 'te mesajla çiçeğin yola çıktığını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım bu saatten sonra eşimin evde olmadığını evde bulamayacaklarını söyledim görevli kadın kaba bir şekilde yoksa paranızı göndeririz gibi bir cevap verdi. Bu kadar mı bir özür falan yok mu dedim bana ne dedi ben firma sahibi ne de gönderen. Çiçekçi değilim, daha fazla bir şey söyleyemem dedi söyleyecek biriyle görüşeyim dedim onlarda aynı cevabı verecek gerek yok dedi. Saat 20.00 mesajla çiçeğin teslim edildiği bildirildi ancak eşim o saatte uçaktaydı kime teslim edildi bilmiyorum.


Müşteri hizmetleri cevap vermediğinden öğrenemedim. 9 Mart günü tekrar aradım bana araştırıp salı günü 12 Mart'ta cevap vereceklerini söylediler .Salı günü aradım, yönetim kuruluna bildirdik size dönecekler dediler çiçek kime teslim edilmiş dedim evin kapısına koymuşlar dediler. Sorumsuzluğu ve iş ahlakı olmamak neymiş görün. Eşime yazdığım özel bir mesaj olabilirdi kapı önüne bırakılır mı?


Aslında o da yalan, çünkü bırakması için çiçekçinin sitenin ana giriş kapı şifresini bilmesi gerekiyor girdikten sonrada benim blokumun şifresini bilmesi gerekiyor bunlar mümkün değil bugün 20 Mart tam 12 gün geçti hala bana çiçeği nereye teslim ettiklerini net olarak bildirmedikleri gibi ne param iade edildi ne bir cevap verildi. Konuyla ilgili bir gelişme yaşanmadığı ve param iade edilmediği takdirde kanuni hakkımı kullanacağımı da bilinmesini isterim.

Onur Onur 678 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı27 Mart

    Teşekkür ederim

Ziyaretçi Yorumları