16 Şubat 2015

Cicekmarket.com Verdiğim Sipariş Vaktinde Ulaşmadı!

Öncelikle yaşadığım sıkıntıyla 14 Şubat'ta beni baş başa bıraktığınız için kendinizi ödüllendirin. Veremediğiniz hizmetten ötürü yaklaşık olarak 75 kez çağrı merkezinizi her aradığımda meşguldü. Hatlarınızı sanırım yoğunluktan dolayı kapatmışsınız.


14 Şubat'ta çiçek siparişinde bulundum.


Anlaştığımız saat aralığı 9:30/17:30.Çiçeğin gittiği saat 18:00. Böylesine önemli bir günde böylesine büyük bir hatayı nasıl yaparsınız. Çiçek teslimatı sırasında çiçeği getirdikleri araç ayrı bir soru işareti. Güvenlikçiler o araç ile zor kabul etmişler kendilerini. Diğer insanlara bu şekilde hizmet sunmaya devam edersiz siz de kurumsallıktan nasibinizi alamazsınız Cicekmarket.com.

Cenk 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Cenk18 Şubat 2015

    2 gün oldu sanırsın memleketi inceliyorlar. Geri dönüş yok. İstemiyorum da. Yanınıza kalsın. Diğer şikayetlerinize bakıyorum da tam bir fiyasko.

  • Cicekmarket.com Temsilcisi16 Şubat 2015

    Sayın Müşterimiz, Siparişinizle ilgili şikayet kaydınız alınmış olup; ilgili departman yetkilileri tarafından inceleme sağlanıp, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön