25 Kasım 2015

Cicekmarket.com Öğretmenler Gününde Mağdur Oldum!

475075 numaralı siparişimi sabah saat 9:00 sularında verdim ve ne bir teslimat ne de bir bilgi alamadım şu saate kadar. Bu özel günde beni mağdur ettiniz! Sizi mümkün olan her mecrada ifşa edeceğime, şikayet edilebilecek her platformda şikayet edeceğime emin olabilirsiniz.

Sertaç 64 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç25 Kasım 2015

    Sn. Yetkili, bulduğunuz çözüm: Siparişinizi iptal edelim! Evet, bu yaratıcı çözümden dolayı sizi tebrik ederim. Bir kişiyi rezil etmenin, mahcup durumda bırakmanın çözümü bu mudur?! Bir üst düzey yönetici olarak size seve seve bu konu ile ilgili çok verimli önerilerde bulunabilirim eğer siz bu konuda yetersiz kalıp, ancak böyle sözüm ona çözümler üretebiliyorsanız? Saygılarımla, nOT: Dün sabah 9 sularında işleme alınan siparişim, bugün biraz önce saat 15:20 sularında teslim edilmiştir.

  • Cicekmarket.com Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz. Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market www.cicekmarket.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön