Cicekmarket.com Web'deki Belirtilen Fiyat Dışında İlave Ücret İsteniyor.

Ahmet Ö. |

Cicekmarket.com 'den çiçek siparişi verdim. Bugün geç oldu yarın teslim edebiliriz diye bir cevap aldım. Teslim saatleri sanırım keyiflerine göre değişiyor. Hemen arkasından ikinci bir mail daha atıldı.

İlave olarak sitede belirtilen ve ödediğim tutardan hariç siparişin teslim edilebilmesi için 10 TL daha ödeme yapmam gerektiğine dair mail aldım. Nasıl olacak ve ne karşılığı ödenecek bu tutar dediğimde PayPal ile yapabilirsiniz diyorlar. Ama neyin karşılığı olduğu belirtilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  20 Kasım
  14:55

  Web sitenizde 100 yıl mahallesi belirtilmektedir. Şehir dışında bir yer talep edilmemiştir. eğer böyle bir çalışmanız varsa lütfen adres girince ilave istenen ücret ortaya çıksın tek seferde ödeyelim Daha sonra neden mail ile ücret talep ediyorsunuz. bu keyfi bir uygulama ve aldatmacadır. ben sipariş veriryorsam ve ödeme yapmışsam sonra karşıma teslim şartı olarak ilave talepler sunamazsınız. BU ticaretin anayasasına ve ruhuna aykırıdır. Lütfen kriterlerinizi değiştirin..

 • 20 Kasım
  14:06

  Sayın Müşterimiz,

  İlgili yol ücreti tarafınızdan teslimat adresinin bölge bayimize mesafesinden kaynaklı talep edilmiş olup, müşteri memnuniyeti esas alınarak herhangi bir yol ücreti talep edilmeksizin siparişiniz seçtiğiniz saat aralığında alıcısına teslim edilecektir.
  Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market