23 Ağustos 2016

Çiçekmarket.com Uzak Yol Bedeli Alınıp Yola Çıkılmaması!

16 Ağustos tarihinde Bolu-Mengen ilçesine sipariş verdim. 17 Ağustos tarihinde teslim edilmesi gereken çiçek için 80 TL uzak yol bedeli ücreti ödemesi yaptım. Tesadüf eseri Bolu'da bulunan ve geri Mengen'e dönmekte olan (Mengen 'de oturmakta) bir arkadaşıma Bolu' da çiçek teslim edilmiş ve Mengen'e götürmesi istenmiş. Uzak yol bedeli ücreti alınmasına rağmen çiçekçi yola çıkmamış ve arkadaşıma herhangi bir yol bedeli ödenmemiştir. Sistemde çiçek alıcıya (n** s**) teslim edilmiş olarak gösterilmiş.

Çiçek siparişini adrese sürpriz olması için yapmıştım, fakat Mengen'e getiren kişi kendi evine giderek telefon etmiş ve çiçeğin var gel al demiştir. Uzak yol bedelini alarak haksız kazanç elde edilmiş, sürprizim mahvedilmiştir. Müşteri hizmetleri haksız kazanç yapmış olduklarını şikayet etmeme rağmen ilgisiz kalmakta ve sürüncemede bırakarak iade yapmaktan kaçınmaktadır. Yol bedeli iade talep ediyorum.

Kemal 582 Okunma

Cevaplar

  • Cicekmarket.com Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz. Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market www.cicekmarket.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön