Cicekmarket.com Teslimatta Problemler.

Cagri T. |

4 Ocak'ta doğum günü için sipariş verdim. Sipariş saat 13 ile 17:30 arasında teslim olacaktı. Saat 17'de araca yüklendi diye mesaj geldi ve 17:30'da teslim olması gereken çiçek teslim edilmedi ve saat 18'de araç kaza yaptı diye bir bahane uydurdular. Sonra telefonla sorduğumda ertesi gün sabah teslim edileceğini söylediler. Aramama rağmen farklı bölgeler olduğunu ve teslim edileceğini söylediler. Sürekli olarak bir bahane ürettiklerini söylediğimde yapacak bir şey yok dediler.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cagri T.
  23 Şubat
  16:33

  Ee aradan 2 ay gectı bu mu sızın ılkelı anlayısınız? nerede benim bir acıklama nerede bir ozur karsılıgı?

 • Cagri T.
  08 Ocak
  08:34

  "Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. " Üstünden 3 gün gecmesıne rağmen ne arayan var ne soran var:) komedısınız

 • 05 Ocak
  12:09

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com