Cicekmarket.com Teslim Edilmeyen Çiçek!

Fatih E. |

24 Kasım Öğretmenler günü için eşime bir gün önceden bu firma üzerinden sipariş verdiğim halde çiçek teslim edilemedi. Üstüne üstelik telefonlarından hiçbir şekilde ulaşılamıyor ve mail ve şikayete de sadece bir bilgisayar sabit mesaj dönüyor.

Ne bir yetkiliye ulaşabiliyorsunuz ne de aracıya. Arkadaşım içinde bir sipariş verdik o da aynı sonu yaşadı. Yani bana olmuş münferit bir olay değil. Nasıl bir firmaya vermiş olduğu hiçbir telefondan tüm gün içinde ulaşılamaz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  03 Aralık
  08:15

  Her şeye bilgisayar mesajı veriyorhttps://www.sikayetvar.com/cicekmarketcom-teslim-edilmeyen-cicek-1#lar. Ne arayan var ne soran. Ne muhatap var ne, ortada ulaşılabilen telefon. Firma var mı ondan bile kuşkum var.

 • 26 Kasım
  13:25

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com