Cicekmarket.com Sipariş Saati Geçmesine Rağmen Halen Siparişimi Ulaştırmıyor!

Bekir G. |

İnternet üzerinden aldığım sipariş ürünü, 25 Kasım Çarşamba 09:00-13:30 saatleri arası teslim edilmek üzere işlemlerini yaparak onayladım. Sabah 11:00'de tarafıma gelen, 'Siparişiniz yola çıkmıştır' mesajından bu yana 4 saat geçti. Halen bir haber yok. Çağrı merkezini arıyorum. Sürekli oyalama cümleleri. Yoğunuz diyorlar. Madem yoğunsunuz, o zaman koymayın saat dilimi. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir? Arıyorum, telefonlarına ulaşamıyorum. Zor bela ulaşıyorum. Aynı klişe cümleler. 'Az önce teslim edilir', 'Çok yoğunuz', 'Haklısınız'. Kardeşim, haklı olduğumu zaten biliyorum. Çözüm ne çözüm? Sipariş esnasında anında ücreti tahsil ederken yoğun değilsiniz galiba?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir G.
  08 Aralık
  16:04

  Değerli okurlar, çicek Market benimle iletişime geçmemiştir. Bilginize.

 • 25 Kasım
  15:28

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com