Cicekmarket.com Mağduriyeti.

Murat Veysel K. |

İnternet sitesinde görüp siparişini verdiğim çiçek ile eve giden çiçek arasında dünya fark var ve çiçeği eve teslim etmediler. Nişanlım gidip adamların ayaklarından çiçeği aldı. Ürünün boyutu görseli her şeyi farklı gelen güller dökülmüş halde geldi.Hakkımı da helal etmiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Veysel K.
  23 Haziran
  12:26

  Daha önce buraya yazmış olduğum şikayetten dolayı firma yetkilisi tarafından arandım. Kucucuk fanus ve yaprakları dökülmüş insanın en sevmediği insana bile vermeye utanacağı çiçek için hem 55 lira para ödedim hem de arayan kişi bu zararı karşılamak yerine bana isterseniz bundan sonra çiçek siparişinizi direk beni arayarak yapın diye dalga geçer gibi konuştu ve zararım hiçbir şekilde giderilmedi. Firma insanları kandırıyor ve görselin çok dışında ürünler gönderiyor. Kesinlikle sevdiğiniz insana bu site üzerinden sürpriz yapayım demeyin mahcup olursunuz.

 • 16 Haziran
  09:48

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com