12 Mayıs 2015

Cicekmarket.com Kusurlu Teslimat!

10 Mayıs anneler günü için birkaç gün öncesinden sipariş ettiğim çiçek tam bir facia şeklinde anneme ulaşmış sevinecek yere mahcubiyet yaşadım sayenizde. Çiçekler kırılmış parçalanmış ve vazodaki su tamamen toprak rengine dönüşmüş halde geldi. Yetkili kişilere fotoğraflar ile şikayetimi bildirmiş olmama rağmen mağduriyetim noktasında hiçbir aksiyon alınmadı.

Burak 48 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Mayıs 2015

    Cicekmarket.com'in bana gönderdiği mail: Sayın Müşterimiz, siparişinize ait şikayet kaydınıza istinaden, yapılan inceleme sonucunda bayimiz tarafından siparişiniz için kullanılan çiçeklerin sağlıklı olduğu saptanmış olup, ürüne ait siz değerli müşterimiz aracılığıyla tarafımıza ulaşan ürün fotoğrafında bir kusur tespit edilememiştir. Şikayetinize ilişkin bir işlem yapılamayacağı bilgisini tarafınıza sunar, sonraki siparişlerinizle özel olarak ilgilenmek isteriz. Saygılarımızla, çiçek Market Şikayet Departmanı Sayın yetkililere sormak isterim, bizi aptal yerinemi koymak istiyorsunuz tam anlayamadım?

  • Cicekmarket.com Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Şikayet kaydınıza istinaden yapılan inceleme sonucunda; konuyla ilgili bilgilendirme tarafınıza yapılmıştır. Bilginize sunar, bir sonraki siparişlerinizle özel olarak ilgileneceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Çiçek Market

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön