Cicekmarket.com İnternet'te Görsel Olarak Yayınlanan İstenilen Sipariş Teslim Edilmemiş.

Hakime E. |

10 Kasım 2014 tarihinde Cicekmarket.com'dan özel bir gün için vermiş olduğum İnternet üzerinden vermiş olduğum çiçek siparişi yerine çok başka özensiz bir çiçek gönderilmiş olup arayıp mağduriyetimi bildirmeme rağmen hiç ilgilenilmedi. Bir daha bu siteyi kullanmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  11:48

  Sayın Müşterimiz,

  İlgili şikayetinize istinaden; müşteri memnuniyeti esas alınarak alıcıya telafi çiçeğimizin gönderimi yapılmıştır.
  Konuyla ilgili bilgilendirme için teşekkür eder, bir sonraki siparişlerinizle özel olarak ilgilenmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market

 • Hakime E.
  25 Kasım
  09:26

  10 Kasım 2014 tarihinde Cicekmarket.com'dan özel bir gün için vermiş olduğum İnternet üzerinden vermiş olduğum çiçek siparişi yerine çok başka özensiz bir çiçek gönderilmiş olup arayıp mağduriyetimi bildirdim. benden gönderilen çiçeğin ve siteden seçtimim çiçeklerin fotoğrafları istendi gönderdim 0212 278 59 99 nolu telefonu arayarak resimleri alıp almadıklarını sordum aldıklarını görevli arkadaşın şu on orda olmadığını bildırerek (gece aramıştım) yarın için bilgi verilecek dendi ancak hiç aranmadım

 • 16 Kasım
  10:21

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden; info@cicekmarket.com e-posta adresimize tarafınızca iletilen bir şikayet kaydına ulaşamadığımızı, herhangi bir konuda şikayetinizi firmamıza yazılı iletmeniz durumunda, şikayet departmanımız tarafından çözüm sağlanacağını bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market