Cicekmarket.com Geç Giden Çicek.

Cem U. |

Evlilik yıl dönümü için verdiğim sabah varması gereken sipariş saat 14.45 olmasına rağmen ulaşmadı. Sabah gitmesi gerekiyordu. Siparişi 6 gün önce vermiştim. Müşteri hizmetleri ile konuştum ve 'taze çiçek olmadığı' gibi saçma bir yorum aldım. Normal bir günde ve 6 gün önce verilen sipariş için taze çiçek bulunamaması, ancak ciddiyetsizlikle açıklanabilir.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem U.
  12 Şubat
  12:19

  Standart bir cevap otomatik olarak gonderilince aslinda cevap verilmiş olmuyor. İnfo@ adresine iletebilirsiniz diyor, aslinda buraya yazmadan önce gondermistim o email e de henüz dönüş olmadı. Bu sikateye de dönüş olmadı. Ikinci siparisimi iptal etmistim ona hemen dönüş yaptılar, sebebini sordular.
  Bakalim ne zaman bahsettikleri iletişime gececekler? En kısa dedikleri cevaptan sonra 4 gün geçti simdilik. sanırım hiçbir zaman...

 • 08 Şubat
  15:45

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com