Cicekmarket.com Eşimi Kapıda Beklettiler!

Hilmi T. |

Eşime doğum günü için çiçek siparişi verdim. 30 TL ekstra ulaştırma bedeli talep edildi, onu da verdim. Eşime sürpriz yapmak istedim okuluna gönderdim, eşimi arayıp 10-15 dakika beklemesini istemişler. Saat 11' de müşteri hizmetlerini aradım çiçeğiniz firmamızın servis aracıyla teslim edilmek üzere yola çıktı dediler. Ama şehir içi minibüse bindirmişler bir elemanı yarım saat eşimi yolun ortasında beklettiler. Eşimle telefonda tartıştım. Kaş yapalım derken göz çıkardık. Hem 30 TL servis ücreti alıyorsunuz hem de şehir içi minibüsle eleman gönderip insanları kapıda bekletiyorsunuz. Şuan kendime çok kızıyorum yerel bir çiçekçiden çiçek alıp yollamadım diye en azından 30 TL'yi vermezdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  14:59

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz, ilgili departmanımıza ulaşmış olup; şikayet çözüm merkezimiz başvurunuzla ilgili olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Hizmetimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@cicekmarket.com mail adresi aracılığıyla firmamıza iletebilirsiniz.

  Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market
  www.cicekmarket.com