Cicekmarket.com Çiçek Kalitesi!

Şahabettin T. |

12. 5. 2013 tarihinde kızım, R56031 sipariş no. ile eşimin anneler gününü kutlamak üzere çiçekmarket. com adresinden çiçek göndemiş. çiçekler öğleden sonra geldiler fakat sanki başka bir yerde kullanılmış ve düşürülmüşçesine bayat ve yapraklarında çürümeler başlamış gülleri görünce şikayet için müşteri hizmetlerini aradığımda. gelen güllerin adedinden de alınmış olduğunu anladım. Çiçeklerin fotoğraflarını çekip verilen adrese yollamama rağmen hala bir özür gelmedi. Bir daha asla çiçek göndermeyeceğim gibi gelen çiçekleride iade edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  15:01

  Sayın Müşterimiz,

  İlgili şikayetinize istinaden; Anneler Günü özel bir gün olması nedeniyle, yaşanan yoğunluktan kaynaklı aksaklıklardan ötürü tarafınıza özürlerimizi sunarız.
  Konuyla ilgili olarak olası bir sonraki siparişleriniz ile özel olarak ilgilenmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Çiçek Market

 • Şahabettin T.
  17 Mayıs
  16:26

  Şikayet anlam kazandı,6 gün sonra da olsa,geldiler ve çiçekleri tazeleri ve adetleri tam olarak yenilediler..ancak anneler günü kutlamasını eziyet haline getiren davranışlarının affı mümkün değil.aynı sorunu bir daha yaşamamak için artık ne çiçek gönderirim ve ne de alırım.İlgilerinden dolayı şikayetvar.com a teşekkürler,sistem işliyor ve amaç yerine geliyor.Saygılarımla.