11 Mayıs 2015

Cicekmarket.com Alakasız Ürün, Ulaşılamayan Müşteri Hizmetleri.

Anneler günü için vermiş olduğum çiçek siparişi araca 11.30 da yüklendikten sonra 22.30 da yani tam 11 saatte ve taahhüt edilen teslimat saatinden 7 saat geç olarak ve muhatabı evde olmadığı için komşusuna bırakılmak suretiyle teslim edildi. Allah'tan komşunun telefonu bende vardı ve çiçekleri vermeden çöpe atmasını söyledim.

Gelen çiçeklerin şaftı kaymıştı ve kötü durumdaydı, zaten satın aldığım aranjmanla gelen aranjmanın birbiriyle ilgisi yoktu. Saatler boyunca ulaşılamayan müşteri hizmetleri de cabası. Kısacası hizmet "0".

Şikayetin ekinde sipariş ettiğim çiçekle gelenin fotoğrafları yayınlıyorum. Bu resimlere bakarak insanlar karar versinler.

Burak 73 Okunma

Cevaplar

  • Burak 24 Mayıs 2015

    Sizin gibi tek siparişlik bir siteden beklenecek seviyede "Copy-Paste" bir cevap. Bravo, işte budur! Buraya yazılan şikayeti madem saymıyorsunuz neden cevap veriyorsunuz? Çok mu zeki sanıyorsunuz kendinizi? Bırakın gidin bundan sonra hala sipariş alabiliyorsanız işinize bakın.

  • Cicekmarket.com Temsilcisi24 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Şikayetinize istinaden; firmamıza tarafınızca iletilen bir şikayet kaydına ulaşamadığımızı, herhangi bir konuda şikayetinizi firmamıza iletmeniz durumunda, şikayet departmanımız tarafından çözüm sağlanacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Çiçek Market

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön