25 Kasım 2014

Cicekmarket.com Alakasız Ürün Gönderdi.

z87192 siparişim bu mailde belirtmiş olduğum ekteki gibi gelmiştir. Sitenizdeki Fotoğraf ile hiçbir alakası yoktur. Gerekli olan tüm tüketici haklarına şikayetimi zevkle belirteceğim. İşinizi kesinlikle layıkıyla yapmıyorsunuz. Beni öğretmenime karşı mahcup ettiğiniz için ayrıca kızgınım. Sizinle olan tüm alışveriş bağımı tamamı ile kesiyorum. Gerekli geri dönüşü sağlamanızı bekliyorum!

Derya 157 Okunma

Cevaplar

 • Derya 04 Aralık 2014

  Ben o cevabınıza ilaveten tekrardan iletişim için mesaj atmıştım.Siz otomatiğe bağlamışsınız. Stoğumuzda değişiklik olabilir.o zaman bayinize iletişime geçip,tüketicilere bilgilendirme Mesajı göndereceksiniz.başkasına göndermişsiniz bana bilgilendirme Mesajı bile göndermediniz.ben bu olumsuzluklara katlanmalımıydım sizce ? Süsleme yok vazo da mı yok. Stok Değişikliği bahaneniz Olmuş sizin artık.O çiçeğin garantisini verdiniz Sağolun böylece sitenizden alışveriş yapılmamasını öğrendim!!!!

 • Cicekmarket.com Temsilcisi04 Aralık 2014

  Sayın Müşterimiz, Konuyla ilgili olarak, 25 Kasım'da şikayetinize istinaden; sitemiz üzerindeki görselde kullanılan yan ürün ve süsleme malzemelerinin bayi stok durumuna göre değişiklik gösterebildiği hakkında gerekli açıklamanın tarafınıza yapıldığı bilgisi tarafımızda mevcuttur. Saygılarımızla, Çiçek Market

 • Derya 04 Aralık 2014

  Şikayetim konusunda, siparişinizde ilgili şikayet kaydınız alınmış olup tarafınıza geri dönüş yapılacak dednilmesine rağmen hiç bir şekilde dönüş yapılmadı.Cayma bildirimi gönderecektim ama çiçek geri alınır ve hocamıza karşı mahçup duruma düşerim diye vazgeçtim. Madur durumuna düşürdüler. Kimse çiçek marketin 'tarafınıza geri dönüş yapılacaktır mesajına inanmasın '. Bana herhangi bir çözüm yolu üretemediler. Bana bundan sonra Düşen görev , Çiçek market sitesinden hiçbir şey almamak ve bu siteyi kimseye tavsiye etmemek !

 • Derya 26 Kasım 2014

  Beni huzursuz ve mutsuz eden bir alışverişe paramı yatırmış olmak istemiyorum !!sizde işletme olarak bu olumsuzluğa katlanmalısınız !

 • Derya 26 Kasım 2014

  Ben hiçbir şekilde mazuratınızı kabul etmiyorum.Ben sitenizde var olan güzel görünümlü çiçekten dolayı Taşıma ücreti bedeline katlandım.Arkadaşlarıma ve öğretmenime karşı mahcup oldum.Dışarıdan koparılmış da rastgele bir vazonun içine konulmuş gibi olmuş.ben gerekli tüketici haklarına ve resmi yerlere şikayetimi bildirmekten hiçbir şekilde çekinmeyeceğim.ve bundan sonra sitenizden alışveriş bağımı koparacağım.gerekli olan para iadesi talebinde bulunuyorum ! Bu mesajıma bir geri dönüşüm sağlanmadı. Artık başka yollardan Hakkımı arayacağım !!

 • Cicekmarket.com Temsilcisi25 Kasım 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizle ilgili şikayet kaydınız alınmış olup; ilgili departman yetkilileri tarafından inceleme sağlanıp, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çiçek Market

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön