19 Mart 2013

Cicekgonder.com Yanlış Ürün Gönderdiler!

2 gün önce çiçek gönder. com internet sitesinden özellikle önemli olduğunu belirterek beyaz orkide siparişi verdim. Sonra da müşteri hizmetlerine online yardım ile bağlanarak siparişimin önemli olduğunu pembe istemediğimi özellikle beyaz olması gerektiğini 2 defa teyit alarak sipariş verdim.

Ama maalesef giden orkideler beyaz değil pembe idi. Müşteri hizmetlerini aradığımda beyaz orkideler hastalıklı olduğu için bayinin pembe gönderdiğini söylediler. Bana bilgi verilmeden kendi başına aldıkları bu karar beni zor durumda bırakmış olmakla beraber hatayı sahiplenecek yada hatayı telafi edecek herhangi bir yetkili bulunmaması son derece üzücüdür.

Nevzat 117 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 22 Mart 2013

    5 gün önce çiçek gönder. com internet sitesinden özellikle önemli olduğunu belirterek beyaz orkide siparişi verdim. Sonra da müşteri hizmetlerine online yardım ile bağlanarak siparişimin önemli olduğunu pembe istemediğimi özellikle beyaz olması gerektiğini 2 defa teyit alarak sipariş verdim. Ama maalesef giden orkideler beyaz değil pembe idi. Müşteri hizmetlerini aradığımda beyaz orkideler hastalıklı olduğu için bayinin pembe gönderdiğini söylediler. Bana bilgi verilmeden kendi başına aldıkları bu karar beni zor durumda bırakmış olmakla beraber hatayı sahiplenecek henüz kimse çıkmadı.Biz mağduriyetimizle kaldık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön