30 Ağustos 2013 #1978358

Cicekfirsati.com.tr Tomurcuğu Açmamış Gülleri Müşteriye Satıyor!

Cicekfirsati.com.tr kampanya var diyerek yanıltıyor sonra ödeme yapılınca alakasız bir çiçek gönderiyorlar. Cicekfirsati.com.tr adlı siteden kampanyalı ürün olan 41 gül vazosu siparişi verdim. Teslimat adresini evim olarak gösterdim.


Ürün teslim edildikten sonra evden gelen telefonla şok oldum, çiçeklerin tomurcuk minicik açmamış vede çok ufak bir demet olduğu söylendi. Akşam eve gittiğimde ürünü gördüm beş para etmez bir demet çiçek olduğunun farkına varmış oldum.


Çağrı merkezi pazar günü kapalı olduğundan ulaşamadım. Kazandığınız para helal değil son kuruşuna kadar helal etmiyorum.

Ümit 194 Okunma

Cevaplar

  • Ümit02 Eylül 2013

    Ürün öğlen geldi akşama hediye olarak verilecekti , en yakın cicekciden çiçek yaptırmak zorunda kaldım ve onu götürdüm hediye olarak. İş işten geçtikten sonra çiçeği getiren kişi beni arayark isterseniz açmış güller getirelim dedi , geri iade etmek istediğimi belirttim kabul etmediler. Şu atasözünü hatirlatiyim ," geçti bor'un pazarı sür eşeği niğdeye"

  • Cicekfirsati.com.tr Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Çiçek Fırsatı web sitemiz üzerinde satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerde, hiçbir yanılgıya mahal vermeksizin kullanılan tüm malzemelerin sayılarını ve ayrıntılarını ürün detaylarında açıklamakta ve beyan etmekteyiz. Satın almış olduğunuz ürün vazo içinde 41 kırmızı gül olarak görülmekte olup teslim edilen ürünün belirtilen sayı ve özelliklerde, eksiksiz ve kalite standartlarımıza uygun olarak teslim edildiği görülmektedir. Ürünlerde kullanılan çiçeklerin kafa boyu, uzunluğu, açmış ya da açmamış olması gibi özellikleri mevsimsel, bölgesel sebeplerden dolayı değişiklik gösterebilmekte olup bu genel olarak bilinen olağan bir durumdur. Siparişinizde teslim edilen güllerin gonca olması ürünün taze olduğunun bir göstergesi olup çiçek severler tarafından özellikle tercih edilen bir kriterdir. Ayrıca memnuniyetiniz adına teslimatı gerçekleştiren şubemizin teslimat günü içinde “dilerseniz açmış güller ile hazırlanan yeni bir ürün teslim edebiliriz” teklifi tarafınızdan gerek olmadığı belirtilerek kabul görmediği sipariş notunda yer almaktadır. Çiçek Fırsatı müşterilerinin beklentilerinin kusursuz biçimde karşılanması adına hizmetlerimizin tüm aşamaları kontrol edilmektedir. Yaşanılan olumsuz durum için üzgün olduğumuzu belirtir, ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Çiçek Fırsatı Müşteri Hizmetleri 0850 303 5353

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön