Emel Ç. Teşekkür Mesajı

Bir gün gecikmeli de olsa aynı sipariş yeniden gönderildi

Cicek.com Sipariş Kayıp, Teslim Edilmedi!

Emel Ç. |

14.05.2015 tarihinde ailemin yolladığı sipariş bana teslim edilmedi ama çiçek gönderim sipariş detayında alıcı olarak ben kayıtlıyım. Müşteri temsilcisini aradım, Recep bey kurumumuzun danışmasına teslim edildiğini söylendi.

Danışmada çalışan personele sordum, teslim almadıklarını ve kuryenin isimlerini öğrenip kullandığını iddia ettiler. Teslime dair imzalı resmi evrak talep ettiğimde de dönüş yapılmadı, bana verilmeden alıcı detayında benim adım nasıl kullanılıyor anlamış değilim. Sonuç olarak sipariş kayıp, teslim edilmedi ve artık geciken bu siparişte para iadesini istiyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  16:41

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0212 988 1206

 • Emel Ç.
  15 Mayıs
  15:22

  Bir gün gecikmeli de olsa aynı sipariş yeniden gönderildi