Cicek.com 14 Şubat Vakası!

Ekrem E. |

14 Şubatta teslim olmasını istediğim siparişi 11 şubat tarihinde Cicek.com' dan verdim. 14 Şubat'ta iletilmesini istediğim saat 09:00-17:00 arasındaydı fakat 18:30 a kadar iletilmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım yoğunluktan dolayı bir aksaklık yaşandığını söylendi ve siparişimi iptal ettirdim.

Müşteri hizmetlerindeki bayan çiçeğin gideceği adrese özür çiçeği göndermek istediklerini ve durumun kendilerinden kaynaklandığını belirtmek istediklerini söyledi bende gerek yok dememe rağmen kırmayın bizi dedi bende peki yollayın dedim. Gönderilecek olan özür çiçeğini de göndermediler ve karşı tarafa bir kez daha mahcup oldum. Kendi kabahatlerini telafi edemeyen Cicek.com.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  15:28

  Sn. Ekrem Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0212 988 1206