18 Şubat 2013

Çiçek Turizm Umre Seyahatinde Kalite Sıfır!

Geçen ay arkadaşlarla umreye gidelim dedik tavsiye üzere çiçek turizmle gittik. gitmez olaydık(!). 1340€ para ödedik hizmet ne aldık?tuvalet kağıdı bile olmayan, yemeklerin plastik tabak ve plastik kaşık çatallarda verildiği çok güzel yemeklerin(?)olduğu, yatarken bedenimizin yarısının dışarıda kaldığı 2 yıldızlı otellerde kaldık(temizlikten nasibini almayan oteller)

Rehberlik anlamında bişey yazmak gerekiyorsa rehberliğin ne anlama geldiğini bile bilmiyoruz! burası sabır yeri zaten dışarıda adam öldürecek seviyede olan adam o kutsal topraklara gelince kuzu oluyo. sabır deyip aldığı paranın 3 de 1 hizmetini vermeden gönderdiler!

Koray 3.984 Okunma

Cevaplar

  • Koray08 Mart 2013

    dediğiniz 2240 £ otel şartlarını, aynı tarihlerde fakat farklı tur şirketleri ile arkadaşlarımız aynı hizmetleri 1300£ ya aldılar ve çok memnun kalıp, tur şirketlerine dua ettiler. Dediğiniz fiyat afaki bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Arada uçurumlar var .

  • Çiçek Turizm Temsilcisi07 Mart 2013

    Sayın Koray Ö. Bey. Şikayetinizden dolayı üzgünüz. Siz Kandıra grubu 15 günlük yakın mesafe ekonomik otel Umre programına katılmışsınız. Katıldığınız program ve oteliniz bizim seçimimiz değildir! Bağlı bulunduğunuz cemaatin seçtiği otel ve programdır. Değerli hocalarımız ve bağlı olduğunuz cemaat herkesin faydalanabilmesi için bu programı seçmiştir. Programınızda kullanılan otel standartları sözleşmelere uygun Diyanetin belirlediği mesafe ve standartlarda bir oteldir. Lüx Umre programı talep etmeniz halinde sizi o programlara yönlendirebilirdik. 1340 € 15 gün ekonomik 500 metre yürüme mesafesi program yerine, 4-5 yıldızlı ve 600 metre (yaklaşık aynı mesafe) 15 günlük otel program fiyatı yaklaşık olarak 2240 Eurodur. Yaşadığınız sıkıntılarla ilgili notumuzu aldık gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Teşekkür Ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön