11 Eylül 2013 #2006174

Ciceksepeti.com'un Yanlış Adrese Teslim Ettiği Hediye!

Teslim edilecek kişinin adı soyadı, adresi, telefon numarası şirket adı gayet açık şekilde sipariş verilirken bildirilmesine rağmen, hediye yanlış kişiye teslim edilmiştir. Bunun dışında küçük esnaf saatçiden saat aldığında bile adam saati ayarlayarak veriyor. Saati yanlış, pili bitmiş hediye.


04.09.13 tarihinde ürünü bana 69,62 TL fiyata sattınız 09.09.13 tarihinde sitenizden fiyatına baktığımda 35 TL düştüğünü gördüm bu ne demek oluyor. Ben aldıktan sonra fiyatı mı güncellediniz.


CiCeksepeti müşterisiydim, eşime sevdiklerime hediye çiçek almak istediğimde aklıma gelen bir firmaydı fakat bundan sonra alternatif bakacağız, çevremin etkilenmemesi içinde elimden geleni yapacağım.

Zülkif 95 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn.Zülkif Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn. Zülkif Çakmak, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Zülkif11 Eylül 2013

    Çiçek Sepeti Sipariş Numarası : 10782379

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön