15 Şubat 2013 #1634196

Çiçek Sepeti Yine Aynı Sevgililer Günü Skandalı!

Daha önce anneler gününde yaptığını, sevgililer gününde de tekrar etti bu firma.
-Teslim edemeyeceğini bile bile fazladan siparişleri aldı ve sevgililer günüde teslim etmedi.
-Müşteri hizmetlerinin hiçbir telefonunu açmadılar.
- Önceden hazırlanmış matbu bir metni cevap olarak gönderdiler. Bu metni okuyanlar zaten önceden hazırlandığını ve "bile bile teslim edemeyecekleri kadar sipariş aldıklarını" hemen anlar (saf değiliz)
- Siparişimi iptal ettirmek istememe rağmen, müşteri hizmetlerinin "anlama sorunu" varmış gibi iptal etmeyip, hala teslimat yapacağız demesini eksik akıllılığa mı yoksa kötü niyete mi yorayım bilemiyorum.


Böyle saygısız bir firmadan tekrar alışveriş yapmayacağım.

Alper 46 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin bilgilendirmelerimiz yapılarak detaylar paylaşılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön