09 Eylül 2013 #2002800

Çiçek Sepeti Yapmak İstediğim Sürprizi Bozdu!

Çiçek siparişi vermek için arayıp ilk önce gideceği saati sordum. Eğer geç saatte gidecekse başka bir şekilde yapacağımı belirttim. Telefondaki bayan bana çiçeğin en geç saat 3 de orada olacağını ve bunun gecikmeyeceğini söyledi. Ama öyle olmadı. Telefonda ilk görüştüğüm P** Hnm benim çiçeğe yazdırdığım yeni iş mesajını "Yeni İşin Hayırlı Olsun" yerine "yenişin hayırlı olsun" şeklinde Türkçe olmayan bir mesaj yazdı. Bunu fark edip arayınca düzelttiler ve üstüne basa basa saat 3 den önce ulaşacağını yinelediler.


Gönderdiğim kişi (eşim) doğal olarak iş yerinden çıktı (saat) ve bende mecburen arayıp sürprizi bozmak zorunda kaldım. İş yerine döndü. Yarım saat sonra tüm aramalarım sayesinde gitti.

Cem 259 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi09 Ekim 2013

  Sn Cem Bey, Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Cem'in Teşekkür Mesajı09 Ekim 2013

  Çiçek Sepeti Ekibi Bu Şikayetime Çok Olumlu bir şekilde dönüş sağladı ve memnuniyet sağlamak açısından çok ilgilendiler. İlgili ekibe teşekkür ederim..

 • Cem13 Eylül 2013

  Yaptığım son 2 alışverişimde de bana aynı hataları yaptığı için bir daha asla alışveriş yapmayıp çevremdeki herkese bu yaşananları anlatmaya devam edeceğim..

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sn Cem Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön