16 Şubat 2013 #1636495

Çiçek Sepeti Yanlış Sipariş Ve Müşteri Temsilcilerinin Sorumsuzluğu!

14.02.2013 Sevgililer günü için verdiğim sipariş yerine, benim seçtiğim siparişle alakası olmayan yanlış bir sipariş gitmiş. Müşteri hizmetlerini 5-6 kere aradım ve her defasında yeni kayıt oluşturdular ve bana 1-2 saat içinde geri dönülecek denildi fakat böyle birşey olmadı.


Bir bayan müşteri temsilcisiyle konuştum kırmızı bilmem ne ile oluşturdum kaydınızı bugün (15.02.13) 18:00'dan sonra gidecek dedi inandım kendisine fakat çiçek gitmedi. Tekrar aradım bir erkek yetkili ile görüştüm çiçeğiniz siparişi alınmış teslim edilmek üzere araca konulmuş denildi fakat saat 23:45e kadar birşey gelmedi. Tekrar aradım başka birisiyle konuştum böyle sipariş yok diyor bir yeni kayıtta o oluşturdu.

Şevket 57 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön