18 Şubat 2013 #1635760

Çiçek Sepeti Ürünü Teslim Edemediler!

14 şubat için nişanlıma çiçek sepetinden sipariş vermiştim(nereden bilebilirdim ki büyük bir yanlış yaptığımı). 14 şubat 2013 günü saat 13:00-14:00 civarında sözde bölge müdürlüğünden sözde bir temsilci nişanlımı arayıp 2 saate kadar bırakacaklarını hatta gerekirse motorlu kuryeyle göndereceklerini söylüyor.


Akşam 20:30 da nişanlımı aradığımda ortada ne süpriz kaldığını nede çiçeğin geldiğini görüyorum. Üstelik müşteri hizmetlerini aradığımda söylediği şey çok komik '' beyfendi isterseniz iptal edelim.Geri dönüş sağlamıyorsunuz, müşteriyi adam yerine koymuyorsunuz, müşteriyi memnun etmek yerine mağdur ediyorsunuz.Yapamıyorsanız bırakın bu işi.

Bekir 17 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn. Bekir Bey; İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön