10 Nisan 2013 #1736211

Ciceksepeti.com Ürün Tedarik Edilemedi!

05 nisanda vermiş olduğum siparişin 06 nisanda akşam saat 20. 30 da teslim edilmesi gerekirken ürün o gün teslim edilmedi. Gerekçe olarak ürünü tedarik edemediklerini söylediler. 1 gün sonra teslimat yapıldı. Karşılığında özür çiçeği göndereceklerini söylediler. 9 nisanda bana özür çiçekleri gelecekti.


O da hayal ve Özür oldu. . bugün aradılar ellerinde bahsi geçen çiçeğin olmadığını barış çiçeği göndereceklerini söylediler. Kabul ettim. Çiçek geldi fakat barış çiçeği değil ellerinde ne varsa onu getirmişler. ben de çiçeği teslim almadım. hem gelen mailde hem de sms de çiçeğiniz teslimedilmiştir yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Çözüm bulamadım!!!!!!!!!

Pınar 84 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Sn.Pınar Hanım, Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır. Önceki şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Her türlü konuda sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Pınar27 Haziran 2013

  uzun süredir bu siteyi açmıyordum ve de artık yorulmuştum..bana çiçek için ödediğim paranın iadesini teklif ettiler kabul ettim hatta iade işleminin mailini attılar o zaman bir kaç gün içinde sisteme geçer dediler ama geçmedi böyle bir iade olmadı. ödediğim miktarda değilim kesinlikle..hem yanlış iş yaptılar, hem çok uğraştırdılar..sonuç sıfır..şimdi çiçek göndereceğim kişi hangi semtteyse oradaki çiçekçiyle bağlantıya geçiyorum..söz verdikleri saatte tarihte ve kalitede çiçeği teslim ediyorlar..sorun çıkmıyor..

 • Pınar12 Nisan 2013

  Evet doğru beni arayarak çözüm bulmaya çalıştınız.Ama en 1 haftadır çiçeği hala TESLİM ALAMADIM..

 • Çiçek Sepeti Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sn.Pınar Hanım, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön