10 Nisan 2013 #1734218

Çiçek Sepeti Ücretim İade Edilmiyor!

27.03.2013 tarihinde verdiğim siparişi, ilgili internet sitesi tarafından yerine teslim edemediği için siparişimi iptal ettim. Konuştuğum müşteri temsilcisi ücret iadesinin 3 iş günü içinde gerçekleşeceğini söylemesine rağmen, bugün itibari ile ücret iadesi yapılmamış bulunmaktadır.


Durumun vahim tarafı ise, siparişim hesabımda görünmüyor ve bugün konuştuğum müşteri temsilcisi, siz her hangi bir sipariş vermemişsiniz dedi. Hesabımdan 40.12 tl tahsilat yapan site nasıl oluyorsa siparişimi şuan bulamıyor.


Ücret iadesinin en kısa zamanda yapılmazsa, hakkımı her türlü ortamda arayacağımdan emin olabilirler...

Yılmaz 38 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn.Yılmaz Bey, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili tarafınız ile iletişime geçilmiştir. Belirtmiş olduğumuz bilgilerinizi [email protected] adresimize iletmeniz durumunda tekrar iletişime geçilecektir. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön