18 Şubat 2013 #1638110

Çiçek Sepeti Teslim Edilen Çürük Çiçekler!

14 şubat sevgililer gününde çiçeksepetinden çiçek sipariş ettim. (3351860)Teslim edilen çiçekler çürük, dökülmüş ve hiç özen gösterilmeden resmen vazonun içine atılmış. Sevgilime yazmış olduğum not çiçeği getiren şahsın elinden yekten teslim edilmiş. Ne bir zarfın içerisinde nede çiçeğin üzerine zımbalanmıştı.


Maddiyatını da bir kenara bıraktım resmen insanı rezil ediyorlar. Çiçeksepeti müşteri hizmetlerini 3 gündür sürekli aramaktayım. sorunun telafi edileceğini söylüyorlar sürekli şikayet kaydı açtıklarını söylüyorlar beni bir kaç saat içinde arayacaklarını bildiriyorlar. Ne arayan var nede soran. Ben böyle ilgisizlik böyle sorumsuzluk görmedim.

Can 26 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön