21 Mart 2013 #1698279

Çiçek Sepeti Teslim Edilen Çiçekler Çok Farklı!

Mart ayının başında çiçeksepeti.com adresinden gönderi yaptım ancak giden ürün ile seçtiğim ürün arasında çok fark vardı. Müşteri hizmetleri arayarak özür diledi ve gereken incelemenin yapılarak geri dönüş yapılacağını bildirdi ancak tabiki geri dönen olmadı.


Geçtiğimiz hafta sonu bu aksiliğin birdaha olmayacağını düşünerek başka bir gönderi yaptım ancak hata etmişim ki aynı şekilde seçtiğim ile teslim edilen arasında ciddi bir özensizlik vardır. Şikayet maili gönderdim ama geri dönen olmadı. Bu kadar özensizlk olamaz. Verdiğim paraya mı yoksa gönderdiğim kişilere karşı mahcubiyete mi yanayım anlamadım.

Vural 41 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön