19 Şubat 2013 #1641937

Çiçek Sepeti Teslim Edilemeyen ve Bilgi Verilmeyen Ürün!

Dün sabah 10:37’de kredi kartıyla ödemesi yapılan siparişim 19:30’a kadar beklememize rağmen teslim edilmedi.Herhangi bir kişi tarafından aranıp bilgi verilmedi,çağrı merkezinizi biz aramak zorunda kalıyoruz.Dün telefonla en son görüştüğüm kişi ürün bugün geçde olsa teslim edilecektir teslim edilmez ise mutlaka bilgi veririz dedi hiç kimse aramadı!


Bu kadar kalitesiz bir hizmetle karşılacağımı tahmin etmiyordum.Bir daha sizin firmanızı asla tercih etmeyeceğimizi de belirtmek isterim.Ürün saat 12:00’ye kadar gelmiyorsa para iadesini bir zahmet gerçekleştirmenizi rica ediyorum.

Handan 19 Okunma

Cevaplar

  • Çiçek Sepeti Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön